Creathon
05 mar. 2024

ECIU Creathon w Szwecji

Dołącz do wydarzenia ECIU Creathon 2024 na Uniwersytecie Linköping w Szwecji! Pomóż nam zbudować cyfrowe miasto przyszłości i uczynić życie mieszkańców Linköping i Enschede lepszym.

MW
20 lis. 2023

Mobility Week na PŁ

Biuro ECIU zaprasza studentów i pracowników do udziału w tegorocznej edycji Mobility Week, który potrwa od 20 do 24 listopada. Oferta ECIU również będzie prezentowana.

microcred
06 lis. 2023

17 listopada: Webinar online o mikropoświadczeniach w ECIU

Badacze

Osiągnięto kamień milowy: Uniwersytet ECIU jest pierwszym europejskim sojuszem, który wydaje scentralizowane mikropoświadczenia opatrzone pieczęcią elektroniczną. Dołącz do webinarium 17 listopada, aby dowiedzieć się więcej o mikropoświadczeniach i o tym, jak ECIU to zrobiło.

ESA
27 paź. 2023

Wyjedź na European Student Assembly 2024

Zaproszenie do udziału w Europejskim Zgromadzeniu Studentów - tylko dla uczelni zaangażowanych w Europejskie Sojusze Uczelni. 3-dniowe wydarzenie w Parlamencie Europejskim w Strasburgu we Francji.

INSA Rouen
10 lip. 2023

Oferta pracy doktorskiej w INSA Rouen

Badacze

Eksperymentalne badanie spalania tlenowego rozcieńczonego CO2 dla zdekarbonizowanego przemysłu - INSA Rouen zatrudni jednego doktoranta w dziedzinie spalania.

ct7
04 Maj. 2023

Create tomorrow - relacja z wydarzenia

Oto podsumowanie wydarzenia ECIU dla studentów "Create Tomorrow", które odbyło się w Holandii. W imprezie wzięła udział drużyna z Politechniki Łódzkiej. Czy potrafisz ich odnaleźć na zdjęciach z uroczystości?

INSA ss
03 mar. 2023

Szkoła letnia w INSA

ARTIFICIAL INTELLIGENCE SUMMER SCHOOL 2023, 19 czerwca - 30 czerwca - INSA Rouen Normandy School of Engineering. Dwutygodniowa szkoła letnia skupiająca się na głównych wyzwaniach dzisiejszego społeczeństwa: sztucznej inteligencji oraz na odkryciu Normandii: zapierającego dech w piersiach, historycznego regionu Francji.

UniTrento SS 2
01 mar. 2023

Szkoła Letnia w UniTrento

W tym roku UniTrento, należace do uniwersytetu ECIU, zaprasza studentów na szkołę letnią: "The Psychological Humanities: Multidyscyplinarne podejście do dobrego samopoczucia i integracji". Zajęcia ze studentami będą odbywały się w Rovereto. Szkoła rozpocznie się w poniedziałek rano 19 czerwca i zakończy w piątek po południu 30 czerwca 2023, plus sesja uzupełniająca online 17 lipca 2023.

curiousU
02 lis. 2022

Opowieść ze szkoły letniej CuriousU Summer School 2022

Pierwsi studenci PŁ wzięli udział w tym roku w letniej szkole organizowanej przez Uniwersytet Twente jako część ECIU Europejskiego Konsorcjum Innowacyjnych Uniwersytetów. W swojej relacji z tego wydarzenia opisują oferowane aktywności, zawarte przyjaźnie i nowe umiejętności, których nabyli. Gorąco polecają wzięcie udziału w takim wydarzeniu.

University of Curious People
22 cze. 2022

Szkoła letnia CuriousU na University of Twente

Szukasz inspirującego sposobu na spędzenie lata? Jesteś ciekawy, entuzjastyczny i chciałbyś zdobyć międzynarodowe doświadczenie? Spotykamy się na kampusie University of Twente (Holandia) w dniach 14-23 sierpnia 2022!