17 listopada: Webinar online o mikropoświadczeniach w ECIU

Osiągnięto kamień milowy: Uniwersytet ECIU jest pierwszym europejskim sojuszem, który wydaje scentralizowane mikropoświadczenia opatrzone pieczęcią elektroniczną. Dołącz do webinarium 17 listopada, aby dowiedzieć się więcej o mikropoświadczeniach i o tym, jak ECIU to zrobiło.

06 lis. 2023
Badacze

Uniwersytet ECIU zaprasza interesariuszy uczelni, sojusze i ekspertów do udziału w webinarium na temat wdrażania mikropoświadczeń elektronicznych w zakresie kształcenia, wprowadzając scentralizowane, bezpieczne mikropoświadczenia dla swoich studentów. Uwierzytelnione elektronicznie przez Uniwersytet ECIU i wydawane przy użyciu platformy European Digital Credentials, zaoferują studentom nowe możliwości podnoszenia i zmiany kwalifikacji, otwierając drzwi do szerszych perspektyw zatrudnienia.

Podczas webinarium, które odbędzie się 17 listopada o godz. 10 CET, eksperci z Uniwersytetu ECIU przedstawią doświadczenia użytkowników, którzy jako pierwsi zaczęli korzystać z mikropoświadczeń. A także decydenci i liderzy w tej dziedzinie podzielą się swoimi poglądami na temat mikropoświadczeń w ramach europejskich sojuszy uniwersyteckich i poza nimi.

AGENDA

10:00: Welcome by Mairéad Nic Giolla Mhichíl, ECIU micro-credentials lead, Director of Micro-Credential Strategy and Innovation and Associate Professor in Dublin City University

10:05: Key-note about the future of MCs within and outside of European University Alliances by Anthony Camilleri (Expert - Digitally Signed Credentials at NTT DATA Europe & Latam)

10:20: An introduction to the broader policy context by Koen Nomden (Team Leader for “Transparency and Recognition of Skills and Qualifications” DG EMPL, European Commission)

10:30: The user/implementation journey towards the ECIU e-seal by Henri Pirkkalainen (Associate Professor, Tampere University) and Padmasheela Kiiskilä (Doctoral Researcher, Tampere University)

10:45: The anatomy of EDC micro-credentials, making them annex-1 compliant: How to get started and where to get more information Ildiko Mazar and Kia Likitalo (European Digital Credentials platform)

Until 11:30: Q&A with the audience

Register here for the webinar

Do zobaczenia online 17 listopada o 10.00!