Wyjedź na European Student Assembly 2024

Zaproszenie do udziału w Europejskim Zgromadzeniu Studentów - tylko dla uczelni zaangażowanych w Europejskie Sojusze Uczelni. 3-dniowe wydarzenie w Parlamencie Europejskim w Strasburgu we Francji.

27 paź. 2023

Doskonała okazja dla studentów, aby wziąć udział i zabrać głos w sprawie przyszłego rozwoju Unii Europejskiej! Europejskie Zgromadzenie Studentów (ESA) to oddolny projekt, który co roku gromadzi ponad 230 studentów z większości sojuszy uniwersytetów europejskich (EUA) w celu omówienia bieżących kwestii, opracowania zaleceń dotyczących przyszłości Europy i promowania ich wśród zainteresowanych stron i decydentów. W okresie od stycznia do kwietnia 2024 r. studenci współpracują z grupami podczas sesji online, których kulminacją jest 3-dniowe wydarzenie w Parlamencie Europejskim w Strasburgu we Francji, gdzie omówią i sfinalizują swoje zalecenia dotyczące polityk z członkami panelu.

Aplikacja jest otwarta dla studentów wszystkich narodowości, kierunków i poziomów studiów, o ile są oni zarejestrowani w uczelni należącej do ECIU. Wszyscy studenci mogą aplikować tutaj do 5 listopada 2023 r. Informacje o udziale ECIU w ESA23 można znaleźć tutaj.  Wszystkie koszty (podróży i zakwaterowania) zostaną pokryte.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w nagranej sesji informacyjnej: https://www.youtube.com/watch?v=umq4BplcqKk oraz na kolejnej sesji informacyjnej w dniu 30 października 2023 r. o godz. 18:30 czasu środkowoeuropejskiego na stronie internetowej ESA lub bezpośrednio tutaj.

Apply here

Pamiętaj, że będziesz reprezentować nie tylko Politechnikę Łódzką, ale przede wszystkim Europejskie Konsorcjum Innowacyjnych Uniwersytetów ECIU. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Ryan Wakamiya, ECIU Student Engagement Lead, który będzie koordynował działania wszystkich studentów z ECIU.