Szkoła letnia w INSA

ARTIFICIAL INTELLIGENCE SUMMER SCHOOL 2023, 19 czerwca - 30 czerwca - INSA Rouen Normandy School of Engineering. Dwutygodniowa szkoła letnia skupiająca się na głównych wyzwaniach dzisiejszego społeczeństwa: sztucznej inteligencji oraz na odkryciu Normandii: zapierającego dech w piersiach, historycznego regionu Francji.

03 mar. 2023

INSA, kolejny partner z uniwersytetu ECIU, zaprasza na szkołę letnią w tym roku. Rejestracja o Naukowej Szkoły Letniej jest nadal otwarta, a rabat za wczesne zgłoszenie jest dostępny do 31 marca!

Chat GPT, Bard, DALL-E... AI to w dzisiejszych czasach aktualne problemy!

Studenci pierwszego i drugiego roku studiów magisterskich chcący dowiedzieć się więcej o sztucznej inteligencji są zaproszeni aby dołączyć do INSA Rouen Normandie od 19 do 30 czerwca 2023 roku.

Kredyty: 4 ECTS

• sztuczna inteligencja – 42h (godziny zajęć włącznie z wizytami w laboratoriach) / 3.5 ECTS
  • kultura i język francuski – 15H (godziny kontaktowe, w tym kursy i wizyty kulturalne) / 0.5 ECTS

Grupa docelowa: uczestnicy studiów technicznych i inżynieryjnych na 4tym i 5tym roku studiów, absolwenci i specjaliści.