Think Tank dla studentów (NOWE INFORMACJE!)

WEŹ UDZIAŁ W NAJWIĘKSZYM THINK TANK DLA STUDENTÓW W HOLANDII!
NOWE INFORMACJE!!!

15 mar. 2023

UWAGA!

DLA STUDENTÓW Z UNIWERSYTETÓW ECIU ZAPISY NA WYDARZENIE SĄ PRZEZ STRONĘ ENGAGE.ECIU.EU

NAJPIERW NALEŻY ZAŁOŻYĆ KONTO A POTEM ZAPISAĆ  SIĘ NA WYBRANE WYDARZENIE!

Create Tomorrow to wydarzenie pełne inspiracji, technologii i rozrywki. Będziesz odkrywać i rozwiązywać społeczne, biznesowe lub technologiczne wyzwania przyszłości. To 2-dniowe wydarzenie dla studentów organizowane jest w formie hackathonu przez Uniwersytet Twente.

Można wygrać nawet 4000€ ale musisz się śpieszyć - termin zapisów mija 29 marca 2023.

Warsztaty ogólne dla wszystkich:

Odbędą się 3 różne warsztaty. Każdy uczestnik wybiera dwa. Tematy poruszane na warsztatach to m.in.:

• Burza mózgów: Ten warsztat prowadzony przez agencję komunikacji kreatywnej wprowadza nowy rodzaj burzy mózgów zwany brain thinking. Myślenie mózgowe to technika, która wykorzystuje więcej obszarów mózgu w celu zwiększenia kreatywności.
  • Idea to Concept: Ten warsztat prawdopodobnie zostanie poprowadzony przez DesignLab. Wprowadza on zupełnie nowy zestaw narzędzi do rozwijania swojego pomysłu w bardziej rozbudowaną koncepcję. Daje uczestnikom kilka narzędzi do spojrzenia na własny pomysł z różnych stron. Skupia się również na wspólnej pracy.
  • Pitching: Skupi się na nauce prezentowania siebie i swoich idei. W czasie nie dłuższym niż 2 minuty musisz przekonać ludzi do sojego pomysłu. Pamiętaj, że sposób prezentacji wpływa na postrzeganą treść. Podczas tego warsztatu udoskonalisz swój warsztat dotyczący wystąpień.

Warsztaty dla studentów ECIU (czyli także dla ciebie!):

• Władza i wpływ: Na tym warsztacie dowiesz się i doświadczysz, jak możesz wpływać na proces i ludzi, kiedy jesteś lub nie jesteś na pozycji władzy.
  • Negocjacje: Na tym warsztacie udoskonalisz swoje umiejętności w zakresie uzyskania najlepszego możliwego rozwiązania dla obu stron w sytuacji negocjacyjnej.
  • Komunikacja, Procesy i Organizacja: Na tym warsztacie dowiesz się więcej o znaczeniu dobrej komunikacji i dobrej organizacji procesów pracy, przydatnych w każdym projekcie.

Informacje praktyczne:

• koszty rejestracji i zakwaterowania zostaną pokryte przez Uniwersytet Twente - zarezerwowano 50 miejsc dla studentów ECIU)
  • Koszty podróży zostaną pokryte:
    • do wysokości 200 € od osoby.
    • 4 miejsca zostaną zarezerwowane dla pierwszych 4 studentów z każdego uniwersytetu (44) a pozostałe miejsca będą wydawane wg kolejności zgłoszeń.
    • studenci dostaną informacje od Sekcji Mobilności Studenckiej aby zorganizować kwestie finansowe (sekcja otrzyma listę studentów, którzy zostali zakwalifikowani).

Pośpiesz się - termin zapisów mija 29 marca 2023!

Więcej informacji w linku poniżej: