Impact Award
06 mar. 2024

Nagroda ECIU University Team Impact Award

Nauczyciele

Nagroda Team Impact Award zostanie wręczona podczas Forum ECIU University w Kownie, aby pokazać całej społeczności wpływ wyzwania, które zostało zrealizowane.

Creathon
05 mar. 2024

ECIU Creathon w Szwecji

Dołącz do wydarzenia ECIU Creathon 2024 na Uniwersytecie Linköping w Szwecji! Pomóż nam zbudować cyfrowe miasto przyszłości i uczynić życie mieszkańców Linköping i Enschede lepszym.

MW
20 lis. 2023

Mobility Week na PŁ

Nauczyciele

Biuro ECIU zaprasza studentów i pracowników do udziału w tegorocznej edycji Mobility Week, który potrwa od 20 do 24 listopada. Oferta ECIU również będzie prezentowana.

microcred
06 lis. 2023

17 listopada: Webinar online o mikropoświadczeniach w ECIU

Badacze

Osiągnięto kamień milowy: Uniwersytet ECIU jest pierwszym europejskim sojuszem, który wydaje scentralizowane mikropoświadczenia opatrzone pieczęcią elektroniczną. Dołącz do webinarium 17 listopada, aby dowiedzieć się więcej o mikropoświadczeniach i o tym, jak ECIU to zrobiło.

ESA
27 paź. 2023

Wyjedź na European Student Assembly 2024

Zaproszenie do udziału w Europejskim Zgromadzeniu Studentów - tylko dla uczelni zaangażowanych w Europejskie Sojusze Uczelni. 3-dniowe wydarzenie w Parlamencie Europejskim w Strasburgu we Francji.

TUL offer
18 lip. 2023

Nowe mikromoduły i wyzwania w ofercie PŁ

Zapraszamy do skorzystania z oferty kształcenia przygotowanej przez naszą uczelnię w ramach konsorcjum ECIU na semestr zimowy roku akademickiego 2023/24. Szczegółowe opisy dwóch wyzwań i dwóch mikromodułów o zróżnicowanej tematyce są dostępne na https://engage.eciu.eu/browse. Udział w nich jest doskonałą okazją do zdobycia wiedzy i umiejętności w środowisku międzynarodowym. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Działem Studenckim PŁ lub Centrum Kształcenia PŁ.

INSA Rouen
10 lip. 2023

Oferta pracy doktorskiej w INSA Rouen

Badacze

Eksperymentalne badanie spalania tlenowego rozcieńczonego CO2 dla zdekarbonizowanego przemysłu - INSA Rouen zatrudni jednego doktoranta w dziedzinie spalania.

ct2
26 cze. 2023

Studencka relacja z Create Tomorrow

Zapraszamy do zapoznania się z relacją studentów z hackathonu "Create Tomorrow". Było to wydarzenie organizowane przez Uniwersytet w Twente, w którym studenci z uniwersytetów ECIU mieli zapewniony bezpłatny udział i zwrot kosztów transportu. Hackathon odbył się na początku maja 2023 roku.