Dołącz do mikromodułów i wyzwań ECIU University

Nowe możliwości kształcenia: Dołącz do ECIU University, aby realnie zmieniać świat

15 wrz. 2023
Badacze

OD MODY PO OPEN DATA: JAKA OFERTA CZEKA NA CIEBIE?

W związku z członkostwem Politechniki Łódzkiej w Europejskim Konsorcjium Innowacyjnych Uniwersytetów na naszych studentów czekają darmowe oferty edukacyjne przygotowane przez 13 uczelni z całej Europy. Na ECIU University oferujemy dwa główne rodzaje kształcenia: wyzwania i mikromoduły.

W przypadku wyzwań wybieramy rzeczywiste problemy, z którymi zmagają się społeczności - i angażujemy zróżnicowane zespoły uczniów, aby opracowały możliwe rozwiązanie, ściśle współpracując z międzynarodowymi firmami, organizacjami i lokalnymi społecznościami.

Check challenges here

Mikromoduły to krótkie kursy, których celem jest doskonalenie umiejętności, uzupełnianie wiedzy i poszerzanie perspektywy na różne tematy - od analizy danych miejskich po studia genderowe, kursy językowe i wiele innych .

check micromodules here

Obecnie studenci mogą aplikować do ponad 30 nadchodzących możliwości kształcenia. Wyzwania i mikromoduły można znaleźć na naszej stronie engage.eciu.eu.

Wystarczy zarejestrować się na platformie engage.eciu.eu, przejrzeć możliwości kształcenia i zgłosić się do tych, które Cię interesują. Możliwości są nieograniczone - wybierasz tylko to, jaki wpływ chcesz wywrzeć!

Po co uczestniczyć?

Miej realny wpływ

Możliwości uczenia się na ECIU University są rozwijane wokół określonych tematów i rzeczywistych problemów, z którymi borykają się obecnie społeczności i organizacje. Zdobywasz doświadczenie z pierwszej ręki i masz możliwość przyczynienia się do rzeczywistych zmian społecznych.

Zdobądź praktyczne umiejętności

Rozwijaj swoje umiejętności rozwiązywania problemów, krytycznego myślenia, komunikacji, planowania, współpracy i pracy zespołowej lub ucz się języka i rozwijaj swoje umiejętności międzykulturowe.

Zamień pomysły na rzeczywistość

CBL to metoda oparta na uczeniu się, w której to Ty przejmujesz odpowiedzialność za wyzwanie, definiujesz problemy, nad którymi chcesz pracować oraz zdobywasz wiedzę i umiejętności niezbędne do rozwiązania wyzwania. Ty i twój zespół angażujecie się w problem, badacie sytuację i opracowujecie odpowiednie rozwiązanie.

Współpracuj z biznesem, firmami i organizacjami

Rozwijaj swoją sieć kontaktów i współpracuj z przedstawicielami firm biznesowych, organizacji publicznych lub organizacji pozarządowych z różnych środowisk, a także z innymi uczniami, nauczycielami i ekspertami.

Zdobądź doświadczenie międzynarodowe

Możliwość studiowania na różnych europejskich uniwersytetach. Wyjazd na krótkoterminową wymianę, spotkanie na kilka dni lub udział online.

Zdobądź uznanie

Po pomyślnym ukończeniu nauki otrzymasz certyfikat ECIU lub cyfrową odznakę. W razie potrzeby zawsze istnieje możliwość otrzymania odpisu lub suplementu do dyplomu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ