danish uni
13 Maj. 2024

ECIU University R&I Collaborative Projects online Event

Badacze

Zaproszenie na wydarzenie online dla koordynatorów badań z całego konsorcjum ECIU w celu promowania wyników projektów i nawiązania kontaktu pod kątem przyszłej współpracy badawczej.

microcred
06 lis. 2023

17 listopada: Webinar online o mikropoświadczeniach w ECIU

Badacze

Osiągnięto kamień milowy: Uniwersytet ECIU jest pierwszym europejskim sojuszem, który wydaje scentralizowane mikropoświadczenia opatrzone pieczęcią elektroniczną. Dołącz do webinarium 17 listopada, aby dowiedzieć się więcej o mikropoświadczeniach i o tym, jak ECIU to zrobiło.

L&L 25.10
20 paź. 2023

Spotkanie Lunch & Learn w ECIU

Badacze

Regularne wydarzenie online Lunch & Learn odbędzie się w środę 25 października 2023 r.

Barcelona 4
05 paź. 2023

Podsumowanie Konferencji Naukowej ECIU University

Badacze

W dniach 3-4 października na Universitat Autònoma de Barcelona (UAB) odbyła się pierwsza konferencja ECIU University Research Conference. Było to niezwykłe dwudniowe wydarzenie, w którym wzięło udział ponad 250 uczestników, w tym członkowie społeczności ECIU University, naukowcy i interesariusze z instytucji publicznych i prywatnych.

INSA Rouen
10 lip. 2023

Oferta pracy doktorskiej w INSA Rouen

Badacze

Eksperymentalne badanie spalania tlenowego rozcieńczonego CO2 dla zdekarbonizowanego przemysłu - INSA Rouen zatrudni jednego doktoranta w dziedzinie spalania.

ECIU
02 cze. 2023

Warsztat ECIU dla naukowców na PŁ

Badacze

Zaproszenie do udziału w warsztatach ECIU dla naukowców zorganizowanych na PŁ. Warsztaty odbędą się 13 czerwca 2023 r. (wtorek), w godz. 10.15-12.00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

danish uni
13 kwi. 2023

Stypendia dla naukowców na duńskich uniwersytetach

Badacze

Oferta stypendium duńskich uniwersytetów skupia się na określeniu nowych ścieżek budowania zrównoważonego sektora przemysłowego. Przewidziano pięć miejsc na wspólnym stypendium tematycznym na okres 22 miesięcy od września 2023 do lipca 2025.

08 sie. 2022

UE – webinarium: własność intelektualna (IP) w projektach Horizon

Badacze

ECIU zaprasza naukowców z Politechniki Łódzkiej do wzięcia udziału w webinarium na temat zarządzania własnością intelektualną, m.in. poznania typowych pułapek i wyzwań związanych z IP w finansowanych przez UE inicjatywach badawczych i innowacyjnych (Horizon 2020/HEU).