Spotkanie Lunch & Learn w ECIU

Regularne wydarzenie online Lunch & Learn odbędzie się w środę 25 października 2023 r.

20 paź. 2023
Badacze

Uniwersytet ECIU zaprasza na kolejną sesję wydarzenia online Lunch & Learn. W ECIU spotykamy się raz w miesiącu, aby zjeść lunch i omówić różne tematy wspólne dla wszystkich partnerów. Każdy może dołączyć i spotkać ludzi z uczelni ECIU. Rozmawialiśmy już o widoczności ECIU na naszych kampusach i podzieliliśmy się kilkoma dobrymi przykładami. Dyskutowaliśmy o tym, jak ECIU wpływa na nasze życie i jak my wpływamy na ECIU oraz pokazaliśmy kilka osobistych historii i doświadczeń. Tym razem porozmawiamy o BIP-ach. Blended Intensive Programmes: co z tego będzie dla Ciebie?

BIPy? Do czego one służą? Dowiedz się, w jaki sposób pozwalają one wzbogacić wiedzę zarówno uczniom, jak i nauczycielom, umożliwiając im nawiązanie kontaktów i zdobycie prawdziwego doświadczenia w budowaniu społeczności!

Dołącz do tej sesji, aby dowiedzieć się więcej:

1) jak zorganizować Blended Intensive Programmes

2) w jaki sposób BIP zorganizowany w instytucji wywarł wpływ na uczniów.

Podczas lunchu będzie okazja do zastanowienia się nad konkretnymi elementami, które pozwolą zorganizować je w Twojej instytucji!  Będzie też czas na podzielenie się swoimi przemyśleniami na ten temat, chcielibyśmy usłyszeć Twoją opinię!

Mamy nadzieję, że dołączysz do nas w środę 25 października w godzinach 13:00-14:00 CEST.

Dziękujemy za udział!

Kolejny Lunch&Learn jest planowany 22 listopada 2023.