Warsztat ECIU dla naukowców na PŁ

Zaproszenie do udziału w warsztatach ECIU dla naukowców zorganizowanych na PŁ. Warsztaty odbędą się 13 czerwca 2023 r. (wtorek), w godz. 10.15-12.00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

02 cze. 2023
Badacze

Szanowni Państwo,

Politechnika Łódzka jako aktywny członek European Consortium of Innovative Universities (ECIU) zaprasza wszystkich zainteresowanych, w szczególności kadrę naukowo-dydaktyczną PŁ (nauczycieli akademickich oraz doktorantów), na warsztaty poświęcone działalności ECIU w obszarze Research tj. badaniom naukowym oraz nowym możliwościom towarzyszącym członkostwu PŁ w tym konsorcjum (związanym m.in. z udziałem w międzynarodowych grantach).
Ponadto w trakcie warsztatów zostanie uruchomiony program wspierający mobilność tzw. RMF (Researcher Mobility Fund), w ramach którego możliwe będzie uzyskanie środków finansowych na zorganizowanie wizyt badawczych (np. krótkich staży naukowych, szkoleń, oraz wizyt studyjnych) do innych instytucji członkowskich ECIU w celu nawiązania, rozwijania i upowszechniania współpracy badawczej.

Warsztaty odbędą się w dniu 13.06.2023 roku (wtorek), w godzinach 10.15-12.00, w formie hybrydowej w języku angielskim. Osoby preferujące formę stacjonarną zapraszamy do Areny Magica (budynek B14). Dodatkowo zostanie udostępniony link do spotkania na platformie Teams.

Szczegółowych informacji udziela Pan Tomasz Wasiak z Centrum Wspierania Nauki (tomasz.wasiak@p.lodz.pl lub 20-44)

Gorąco zachęcam całą społeczność naszej uczelni do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Z wyrazami szacunku,

prof. dr hab. inż. Łukasz Albrecht