Erasmus Staff Week w Barcelonie

Uniwersytet w Barcelonie zaprasza pracowników biur współpracy międzynarodowej i służb bibliotecznych do udziału w wymianie: Erasmus Staff Week w dniach 16-20 października 2023 r.

15 cze. 2023

Uniwersytet w Barcelonie ma przyjemność ogłosić pierwszy BIP Erasmus Staff Week otwarty dla wszystkich pracowników naszych uniwersytetów partnerskich, którzy pracują w biurach ds. międzynarodowych lub usługach bibliotecznych. Część stacjonarna odbędzie się w dniach 16-20 października 2023 r., a 2 sesje wirtualne odbędą się 11 i 25 października.

Dni szkoleniowe skupią się na wyzwaniach związanych z internacjonalizacją i bibliotekami, od przeglądu bieżących zastosowań i praktyk, po dyskusje na temat przyszłych możliwości. Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję do nauki i nawiązywania kontaktów z kolegami z całego świata. Wstępny program znajduje się w załączniku.

Rejestracja online jest teraz otwarta do 26 czerwca 2023 roku. Potwierdzenie wybranych i niewybranych uczestników zostanie wysłane do 30 czerwca 2023 roku.

REGISTER

Wymagania językowe:

Językiem obowiązującym we wszystkich sesjach jest angielski. Do uczestnictwa w sesjach wymagany jest minimalny poziom B2.

Kto może się zarejestrować?

Rejestracja jest otwarta dla wszystkich pracowników (administracyjnych/nauczycieli) naszych Uniwersytetów Partnerskich, którzy pracują w dziedzinie internacjonalizacji lub bibliotek.
Liczba uczestników jest ograniczona do 15 pracowników bibliotek i 20 pracowników IRO. Pracownicy uniwersytetów ECIU mają pierwszeństwo podczas selekcji.
UAB przeprowadza proces selekcji, aby zagwarantować, że wybrani uczestnicy najlepiej odpowiadają celom International Staff Week.
Potwierdzenie udziału zostanie wysłane 30 czerwca.
Niestety, ze względu na możliwości nie jesteśmy w stanie przyjąć pracowników na job shadowing lub indywidualne wizyty szkoleniowe poza programem ESW.