ZMIEŃ SPOSÓB UCZENIA SIĘ I WYWIERAJ AUTENTYCZNY WPŁYW

ECIU University to 13 europejskich uniwersytetów współpracujących ze sobą, aby na nowo zaprojektować sposób uczenia się. Na naszej nowej platformie studenci mogą odkryć i dołączyć do oferty edukacyjnej, aby zwiększyć swoje umiejętności i kompetencje oraz pracować nad realnymi wyzwaniami z osobami z całej Europy.

27 lut. 2023

Uniwersytet ECIU oferuje dwa różne rodzaje zajęć. Wyzwania to możliwość nauki, która angażuje zróżnicowane zespoły do rozwiązywania rzeczywistych problemów przy użyciu nowatorskiej i praktycznej metody uczenia się opartego na wyzwaniach (CBL). Uniwersytet ECIU zbiera wyzwania, przed którymi stają w tej chwili społeczności i organizacje .

Mikromoduły to krótkie formy nauki, które wspierają uczestników w uzupełnianiu braków w wiedzy i zwiększaniu ich zdolności do skutecznego angażowania się w wyzwania Uniwersytetu ECIU.

W tej chwili oferujemy 4 główne obszary tematyczne: Gospodarka cyrkularna, Energia i zrównoważony rozwój, Elastyczne społeczności oraz Transport i mobilność. Oprócz tych zagadnień koncentrujemy się również na temacie przedsiębiorczości, technologii i innowacji, a także rozwijaniu kompetencji, takich jak nauka języków obcych.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Dołączenie do Uniwersytetu ECIU daje uczącym się możliwość studiowania na różnych europejskich uniwersytetach w taki sposób, w jaki chcą: mogą wyjechać na krótkoterminową wymianę, spotkać się na kilka dni lub uczestniczyć w zajęciach online.

Ponadto, nauka na Uniwersytecie ECIU otwiera współpracę i kontakty z firmami i organizacjami oraz możliwość uczestniczenia w faktycznych zmianach społecznych.

Poznaj możliwości nauki oferowane przez Uniwersytet ECIU na naszej nowej platformie. Znajdź wyzwanie lub mikromoduł, który Cię interesuje, zapisz się teraz i złóż wniosek o możliwość nauki.

MOŻLIWOŚCI NAUKI W ECIU

WYMAGANIA

• Musisz być studentem jednej z 13 instytucji członkowskich Uniwersytetu ECIU, oraz mieć ukończone co najmniej 120 ECTS podczas studiów wyższych ( mogą mieć zastosowanie wyjątki).
  • Musisz posiadać znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (samoocena, certyfikat językowy).
    Dowiedz się więcej

Masz pytania? Skontaktuj się z biurem ECIU na PŁ, z uniwersytetem ECIU za pośrednictwem tego formularza kontaktowego lub zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami tutaj.

Dołącz do 13 uniwersytetów, ponad 800 studentów i ponad 70 firm i organizacji w ich dążeniu do zmiany świata.