Nowa platforma dla naukowców w ECIU - Research & Innovation HUB

Zaproszenie do zapisania się do Research & Innovation HUB w ECIU

19 paź. 2023
Badacze

Na ECIU University oferujemy naukowcom platformę, na której mogą nawiązywać kontakty, współpracować i łączyć się z interesariuszami z firm i instytucji.

Dysponujemy cyfrową przestrzenią dla społeczności badawczej ECIU University, aby nawiązywać kontakty i otrzymywać najnowsze informacje na temat zaproszeń do składania wniosków, a także wsparcie i wskazówki ekspertów. To jest ECIU Research and Innovation Hub.

Wspólnie dążymy do stworzenia globalnej i zróżnicowanej społeczności, która współpracuje, aby inspirować postęp.

ECIU Research and Innovation Hub to cyfrowa społeczność, której celem jest łączenie naukowców z interesariuszami, zapewniając im przestrzeń do nawiązywania kontaktów i współpracy w ramach społeczności ECIU. Zaproszenie do dołączenia do R&I HUB zostało już przekazane podczas konferencji naukowej w Barcelonie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naukowców z Politechniki Łódzkiej do przyłączenia się do ECIU Research and Innovation HUB aby:

✅ uzyskać wsparcie ekspertów i wskazówki;

✅ śledzić najnowsze źródła finansowania i zaproszenia do składania wniosków;

✅ otrzymywać zaproszenia na warsztaty, seminaria i inne wydarzenia;

✅ nawiązać kontakt z naukowcami z 14 uniwersytetów, którzy podzielają wspólne zainteresowania, aspiracje i potrzeby;

i wiele więcej.

Dołącz do społeczności wypełniając formularz:

Join Research HUB

Dowiedz się więcej o badaniach i nauce w ECIU

Aby lepiej zrozumieć czym jest R&I HUB zapraszamy do obejrzenia video pod artykułem.