Dołącz do nas, aby przedyskutować badania oparte na wyzwaniach w celu zwiększenia wpływu uniwersytetów europejskich

Uniwersytet ECIU zaprasza na prezentację swojego artykułu na temat badań opartych na wyzwaniach - Challenge-Based Research, która odbędzie się 24 maja o godzinie 15:00 przy Rue d'Arlon 22 w Brukseli.

11 Maj. 2022
Badacze

Lia Karamali, szefowa działu R&I Actors and Research Careers w Komisji Europejskiej, potwierdziła swój udział. Prezentacje wygłoszą Greg Hughes, przewodniczący grupy wiceprezesów ds. badań naukowych ECIU i wiceprezes ds. badań naukowych i innowacji na City Dublin University w Dublinie, Fernando Vilariño, dyrektor Computer Vision Center i profesor nadzwyczajny na Wydziale Informatyki Uniwersytetu Autonomicznego w Barcelonie (Universitat Autònoma de Barcelona), oraz Myra Ronzoni, kierownik projektu uniwersyteckiego ECIU w Universitat Autònoma de Barcelona.

Zaplanowano wystarczająco dużo czasu na otwartą dyskusję, ponieważ jesteśmy ciekawi Państwa opinii na ten temat. Przed wydarzeniem otrzymają Państwo artykuł ECIU, dzięki czemu będą mogli Państwo zastanowić się nad naszymi głównymi przesłaniami i zaleceniami dotyczącymi wzmocnienia podejścia ukierunkowanego na badania europejskie i ich wpływ.

Oczekujemy uczestnictwa decydentów, przedstawicieli uniwersytetów, sieci uniwersyteckich, regionów i zainteresowanych stron; z niecierpliwością czekamy na Państwa przybycie. Nie możecie Państwo do nas dołączyć fizycznie? Dostępna będzie również transmisja na żywo. Wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem

Szczegółowy program zostanie opublikowany na początku maja.